KURZY

JEDEN DEŇ HORE, DRUHÝ DEŇ DOLE – ZÍSKAJTE STABILITU!

Ak sa niekomu dobre darilo a odrazu sa to zhoršuje, deje sa to z konkrétneho dôvodu. Nájdete tu pozoruhodné scientologické prelomové objavy, ktoré to nadobro vyriešia. Pomocou tohto kurzu môžete navždy zmeniť svoj život.

Prekonávanie vzostupov a pádov v živote.

EXISTUJE ZARUČENÁ CESTA K ÚSPECHU A ŠŤASTIU?

Žiť v súlade so svojimi ideálmi je zaručenou cestou k úspechu. Ale bez scientologického know-how môže byť ťažké dosiahnuť úspech a šťastie. Tento kurz je šancou, ako premeniť svoje sny na skutočnosť.

Osobné hodnoty a integrita

SPOZNAJTE TAJOMSTVÁ TRVALÝCH PRIATEĽSTIEV

Pomocou scientologických princípov, ktoré vás oboznámia s prvkami úprimných vzťahov, si môžete takéto vzťahy ľahko vybudovať a udržiavať. Tieto prelomové objavy v medziľudských vzťahoch, ktoré sa na tomto kurze naučíte, vám prinesú vzájomný súhlas a šťastný spoločný život.

Ako zlepšiť vzťahy s ostatnými

AKO VEDIEŤ, KOMU DÔVEROVAŤ

Nájdete tu scientologické prelomové objavy, ktoré vám ukážu skutočné prvky ľudského správania, aby ste naozaj vedeli, na koho sa môžete spoľahnúť. S vedomosťami, ktoré získate na tomto kurze, odstránite z osobných vzťahov „náhodu“ a namierite k jasnej budúcnosti.

Ako vedieť, komu dôverovať

BUĎTE SI ISTÝ SAMI SEBOU

Človek stráca sebadôveru z istého dôvodu. Zmeňte to a môžete sebadôveru znovu získať. Nájdete tu scientologické princípy,  ktoré to všetko umožňujú. Vedomosti a nástroje v tomto kurze vám pomôžu dosiahnuť novú úroveň sebadôvery, dosiahnuť viac a postúpiť k vyššej úrovni osobného úspechu.

Ako dosiahnuť sebadôveru

ZAČNITE KONAŤ A DOSIAHNITE VIAC

Vo svojom živote sa môžete púšťať do rôznych vecí a pomocou týchto scientologických prelomových objavov môžete napredovať a dosiahnuť svoje ciele. Keď viete, čo vám bráni v tom, aby ste sa do niečoho pustili, môžete sa viac motivovať a viac konať.

Ako získať motiváciu

NAUČTE SA PRESNÉ KROKY VEDÚCE K LEPŠIEMU ŽIVOTU

Nájdete tu pozoruhodné scientologické prelomové objavy, ktoré používajú milióny ľudí, aby správne zvládali situácie a skutočne v živote prosperovali. Keď poznáte informácie z tohto kurzu a používate ich, môžete dať do poriadku akékoľvek situácie a posilniť tie priaznivé.

Vzorce pre život

SILA ORGANIZOVANIA JE VAŠA

Pomocou scientologických prelomových objavov v oblasti organizovania môžete dosiahnuť svoje ciele rýchlo a ľahko. Keď

poznáte prirodzené zákony obsiahnuté v tomto kurze a používate ich, môžete zorganizovať akúkoľvek aktivitu, aby ste  odstránili zmätok, zaistili stabilitu a dosiahli svoje ciele.

Scientologické nástroje pre organizovanie k úspechu

UROBTE VIAC ZA KRATŠÍ ČAS

Naučte sa scientologické nástroje, pomocou ktorých môžete robiť veci s menším vypätím, menším stresom a za kratší čas a dosiahnuť tak to, čo v živote chcete. Kurz vám ukáže, ako urobiť viac a rýchlejšie, a to použitím základov efektivity.

Efektívne organizovanie času

SPLŇTE SI SVOJE SNY

Keď budete poznať scientologické princípy na stanovovanie a dosahovanie cieľov, môžete si splniť aj tie najdivokejšie sny. Pomocou nástrojov, ktoré sa naučíte na tomto kurze, si môžete sformulovať, naplánovať a dosiahnuť ciele, ktoré boli doteraz len snom.

Ako si stanovovať a dosahovať svoje ciele

OSVOJTE SI UMENIE VODCOVSTVA

Nájdete tu scientologické prelomové objavy, ktoré vám ukážu, čo v skutočnosti robí z človeka vodcu, takže budete môcť

úspešne a sebaisto viesť ostatných. Vďaka týmto znalostiam môžete dosiahnuť rešpekt a spoluprácu zo strany vašich podriadených a môžete pomôcť tým, na ktorých vám naozaj záleží.

Scientologické nástroje pre efektívne vodcovstvo

OD STRESU K ÚSPECHU

Pomocou scientologických prelomových objavov, ktoré poskytujú prirodzené vzorce na zvládnutie finančnej krízy, sa môžete prestať trápiť v súvislosti s „financiami“. Keď poznáte princípy obsiahnuté v tomto kurze a rozumiete im, môžete kontrolovať svoju budúcnosť a venovať sa svojim vyšším cieľom.

Požiadavka: kurz Vzorce pre život

Scientologické nástroje na prekonanie finančného stresu

ODOMKNITE DVERE K ÚSPECHU

Scientologické prelomové objavy, ktoré vám ukážu, ako dosiahnuť solventnosť a tým aj pocit istoty. Použitím základných faktov obsiahnutých v tomto kurze môžete neustále prosperovať a venovať sa vo svojom živote dôležitejším častiam existencie.

Požiadavka: kurz Vzorce pre život

Scientologické nástroje pre finančnú istotu

DOSIAHNITE NADBYTOK V KAŽDEJ OBLASTI

Porozumením a používaním týchto základných scientologických princípov môžete dosiahnuť nadbytok. Keď porozumiete týmto základom a použijete nástroje, o ktorých sa dozviete na tomto kurze, môžete získať úplnú kontrolu nad svojou budúcnosťou. Požiadavka: kurz Vzorce pre život

Scientologické princípy prosperity

ZAČNITE SPOLOČNE RADOSTNÝ ŽIVOT

Vďaka scientologickým prelomovým objavom, ktoré vám presne ukážu, čo tvorí úspešné manželstvo, môže to vaše naďalej pretrvávať. Keď použijete znalosti a nástroje, ktoré sa naučíte na tomto kurze, môžete si naplánovať bezpečnú cestu vedúcu k šťastnému a napĺňajúcemu manželstvu.

Ako vytvoriť úspešné manželstvo

NEUSTÁLE UDRŽUJTE ŠŤASTIE

Vďaka scientologickým princípom, ktoré presne ukazujú, čo drží manželstvo pokope, vám to vaše môže priniesť nekonečné šťastie a radosť. Použitím znalostí, ktoré sa na tomto kurze naučíte, si vytvoríte vzťah, ktorý si budete môcť obaja užívať s radosťou po celý život.

Ako si udržať šťastné manželstvo

ZÍSKAJTE SPÄŤ ŠŤASTIE, KTORÉ STE KEDYSI SPOLU ZAŽÍVALI

Scientologické princípy, ktoré presne ukazujú, čo drží manželský zväzok pohromade. Vďaka nim môžete obnoviť skutočne šťastný vzťah. Základné fakty v tomto kurze sa týkajú všetkých vzťahov a tvoria skutočne funkčnú technológiu, ktorá už zachránila tisíce manželstiev.

Ako zachrániť manželstvo

DAJTE SVOJMU BÁBÄTKU TO NAJLEPŠIE DO ŽIVOTA

Pomocou dianetických a scientologických prelomových objavov, ktoré vám ukážu, čo ovplyvňuje budúcnosť bábätka, môžete zabezpečiť, aby vaše dieťa odštartovalo tou správnou nohou. Na tomto kurze získajú obaja rodičia, matka i otec, vedomosti a nástroje, ktoré zlepšia duševnú a fyzickú pohodu bábätka do najvyššej možnej miery.

Ako mat šťastné bábätko

POSTARAJTE SA O BUDÚCNOST SVOJHO DIEŤAŤA

Nájdete tu scientologické princípy, pomocou ktorých môžete pomôcť svojmu dieťaťu vybudovať si stabilný a produktívny život. Keď ich použijete, môžete svojmu dieťaťu pomôcť v tom, aby sa stalo sebaurčeným, šťastným a prispievajúcim členom rodiny a prínosom pre spoločnosť.

Úspešná výchova detí

VYTVORTE HARMÓNIU S DOSPIEVAJÚCOU MLÁDEŽOU

Prechod z detstva do dospelosti môže byť pre rodičov tŕnistou cestou, ale tu nájdete scientologické princípy, ktoré vám ukážu, ako na to. Pomocou znalosti a používania nástrojov obsiahnutých v tomto kurze, môžete dospievajúcej mládeži pomôcť dosiahnuť šťastie a úspech na celý život.

Ako úspešne vychovávať dospievajúcu mládež